- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylStreetwearLookbook Palace Skateboards (Jesień / Zima 2016)

Lookbook Palace Skateboards (Jesień / Zima 2016)

Jeden z popularniejszy obecnie brandów, Palace Skateboards wrzucił właśnie do sieci swoją najnowszą kolekcję, przeznaczoną na jesień i zimę tego roku. Co więcej, w akcji zobaczymy jeszcze lookbook w formie zdjęć. Natomiast, jeśli chodzi o sam asortyment to jest on dość obszerny i różnorodny, dlatego raczej każdy znajdzie coś dla siebie.

Projektanci Palace Skateboards nie boją się ryzykownych zagrań. Z tego powodu zestaw składa się m.in. ze sztruksowych setów (góra i dół). Do tego dochodzą różnego rodzaju kurtki (puchówki, varsity i klasyczne). Nie zabraknie, także koszul z długim rękawem, które wyposażone są w charakterystyczne duże wzory. Uzupełnieniem stawki są swetry, rozpinane bluzy i spodnie dresowe.

Całość będzie wisieć na oficjalnej stronie internetowej Palace Skateboards 12 października.

palace-drops-winter-lookbook-1 palace-drops-winter-lookbook-2 palace-drops-winter-lookbook-3 palace-drops-winter-lookbook-4 palace-drops-winter-lookbook-5 palace-drops-winter-lookbook-6 palace-drops-winter-lookbook-7 palace-drops-winter-lookbook-9 palace-drops-winter-lookbook-10 palace-drops-winter-lookbook-11 palace-drops-winter-lookbook-12 palace-drops-winter-lookbook-13 palace-drops-winter-lookbook-14 palace-drops-winter-lookbook-15

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: