- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylStreetwearPalace Skateboards zapoznaje nas ze swoją wiosenną kolekcją na 2020 rok

Palace Skateboards zapoznaje nas ze swoją wiosenną kolekcją na 2020 rok

Początek lutego to chyba najbardziej pracowity i co za tym idzie owocny tydzień pierwszej połowy roku. Swoje lookbooki pokazało już Stussy, a także Carhartt WIP, NOAH i Patta, a dziś mamy dla Was zestaw fotografii, które przedstawiają nowości Palace Skateboards na nadchodzący wiosenny sezon.

Branding Palace w nowej kolekcji już nie jest tak delikatny i pojawia się w postaci ogromnego napisu albo z przodu albo na plecach danej pozycji. Dochodzi do tego trójkątny Triferg oraz szereg wzorów i grafik umieszczanych na całej powierzchni odzieży.

W ofercie znajdziemy w głównej mierze różnego typu bluz, longsleeve’y i bluzy z kapturem, którym towarzyszą komplety dresowe z rozpinanymi bluzami i spasowanymi z nimi spodniami. Pierwsze dni wiosny, które czasami są jeszcze chłodne nie będą straszne, ponieważ w ofercie swoje miejsce znalazły lekkie kurtki i pullovery. Nie braknie rzecz jasna akcesoriów jak czapki czy torby, ale to będzie się pojawiać stopniowo.

Zapoznaj się z poniższą galerią zdjęć z wiosenną kolekcją Palace Skateboards, a następnie szykuj swoje fundusze na 14 lutego bieżącego roku. Nowości pojawią się w ich sklepie online.

lookbook palace skateboards sp20 1 lookbook palace skateboards sp20 2 lookbook palace skateboards sp20 3 lookbook palace skateboards sp20 4 lookbook palace skateboards sp20 5 lookbook palace skateboards sp20 6 lookbook palace skateboards sp20 7 lookbook palace skateboards sp20 8 lookbook palace skateboards sp20 9 lookbook palace skateboards sp20 10 lookbook palace skateboards sp20 11 lookbook palace skateboards sp20 12 lookbook palace skateboards sp20 13 lookbook palace skateboards sp20 14 lookbook palace skateboards sp20 15 lookbook palace skateboards sp20 16 lookbook palace skateboards sp20 17 lookbook palace skateboards sp20 18 lookbook palace skateboards sp20 19 lookbook palace skateboards sp20 20 lookbook palace skateboards sp20 21

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: