- Reklama -NikeNike

Palace odsłania karty i prezentuje letnią kolekcję

Powoli zbliżamy się do sezonu letniego, więc jedna z najważniejszych marek na streetwearowym rynku, jaką jest ekipa Palace Skateboards, odsłania swoje karty i przedstawia najnowsze kolekcję. Ze świeżym propozycjami poznacie się poprzez serię studyjnych fotografii.

Rozstrzał stylistyki, klimatu i inspiracji jest niesamowicie ogromny. Zobaczycie tu sprane jeansy z lat ’90, sportowe propozycje chociażby z koszykarskimi koszulkami, zestaw dresów z Y2K, a do tego wzory kamuflażu woodland i kolorowe grafiki. Z jednej strony mamy nawiązania do brytyjskiej scenę Rave, a z drugiej techniczne rozwiązania, w tym odzież korzystającą z GORE-TEX. Mieszanka iście wybuchowa, ale wszystko zgodne z DNA brytyjskiej marki. Zestaw odzieży uzupełniają czapki z daszkiem oraz bucket hat, a do tego zestaw akcesoriów.

Do premiera letniej kolekcji Palace Skateboards pozostało jeszcze kilka dni, więc na spokojnie zapoznajcie się z poniższa galerią zdjęć. Dropy będą odbywać się co piątek, a pierwszy ustawiony jest na 5 maja. Nowości będą do zgarnięcia w ich sklepie online.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: