- Reklama -NikeNike

Tak prezentuje się kolekcja Palace x Calvin Klein „CK1 Palace”

Zaledwie wczoraj mogliście obejrzeć zajebiste video naszpikowane gwiazdami, które zapowiadały kolaboracyjną kolekcję Palace x Calvin Klein, a już dziś mamy dla Was cały lookbook z przedsięwzięcia „CK1 Palace”.

Nieoczekiwana kolaboracja łączy zabawną estetykę Palace z charakterystycznymi elementami Calvina Kleina. Rezlutatem ich wielotygodniowych prac jest kolekcja obejmująca między innymi denim, koszulki i bluzy, a także męską i damską bieliznę. Paleta barw, po której poruszały się obie strony obejmuje klasyczne dla amerykańskiej marki kolory, mianowicie czerń, biel i szarość. Na potrzeby wspólnej kolekcji obie marki stworzyły niestandardowe logo, które łączy branding amerykańskiej marki z Tri-Ferg brytyjskiego brandu.

Ich wspólne przedsięwzięcie na zamknęło się jedynie na odzieży, ponieważ delikatnie zmodyfikowano ich perfumy. Co ciekawe, jest to pierwszy taki zabieg przeprowadzony przez partnera w kolaboracji. W tym wydaniu zapach został wzbogacony o nowe nuty „Frosted Mandarin”, „Violet Leaf” i „Oakmoss”.

Inaugurując kolekcję, założyciel Pałacu Lew Tanju powiedział:

„Czuję się tak szczęśliwy, że wypuściłem nasz pierwszy zapach z Calvinem Kleinem. CK ONE zakłóciło Status Quo i stworzenie nowej wersji na sposób Palace było moim marzeniem.

Dorastałem, podziwiając kultowe kampanie Calvina Kleina z wczesnych lat 90-tych za ich prostotę i wybiegające w przyszłość przedstawienie mody, które przemawiało do wszystkich. To było tak efektowne wizualnie: obsada, energia, to naprawdę pozostaje niezrównane. Od pierwszej rozmowy z zespołem Calvina wiedziałem, że możemy wspólnie zrobić tak wiele. Ta współpraca rozwinęła się organicznie i jestem dumny ze wszystkiego, co wspólnie stworzyliśmy”.

Wspólna kolekcja Palace x Calvin Klein „CK1 Palace” zadebiutuje poprzez ich sklepy stacjonarne oraz witrynę internetową już 8 kwietnia. Nowości pojawią się również na polskiej stronie internetowej CK.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: