- REKLAMA -nike wyprzedaznike wyprzedaz

Duet Palace x Evisu wydaje swoją drugą wspólną kolekcję

Kiedy doszło do pierwszej kolaboracji na linii Palace x Evisu to wzbudziło to małe zaskoczenie. Jak pokazał czas, obie strony polubiły się na tyle, że przedstawiają właśnie swoją drugą wspólną kolekcję.

W dalszej części nie tylko sprawdzisz lookbook oraz krótkie video, ale poznasz również szczegóły związane z premierą. Na wstępie wspomnimy jeszcze, że w rolę modeli wcielili się między innymi pro skaterzy Benny Fairfax oraz Rory Milanes, a obok nich gwiazdy brytyjskiej sceny muzycznej Pa Salieu, Joy Orbison i jego wuj Ray Keith.

Ich wspólna kolekcja oddaje hołd wpływowi japońskiej marki na londyńską scenę klubową z końca lat 90-tych i początku nowego wieku.

W skład ich drugiej kolekcji wchodzi dwustronna kurtka baseballówka, robocza koszula jeansowa oraz katana, rzecz jasna nie brakuje również jeansowych spodni. Obok tego w ofercie znajdą się bluzy z kapturem, spodnie dresowe i dopasowane do nich bluzy, a także kolekcja koszulek. Kropką nad i wydają się być dodatki i akcesoria jak czapki z daszkiem, czapki zimówki, torby oraz piłka. Oczywiście wszystko jest obandowane logotypami i napisami z nazwą obu firm.

Wspólna kolekcja Palace x Evisu będzie miała drop już za kilka chwil, bo 24 września bieżącego roku. Nowości zgarnięcie w ich sklepach stacjonarnych lub poprzez sklep internetowy.

- REKLAMA -nike sb dunk low mummynike sb dunk low mummy

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: