- Reklama -NikeNike

Szykujcie się! Nadchodzi kolaboracja Gucci x Palace Skateboards

Zapowiada się ekscytująco, ponieważ Palace Skateboards przenosi dom mody Gucci w nowy wymiar. Pod wpływem eksperymentalnego impetu Vault, sklepu koncepcyjnego włoskiej marki, dyrektor kreatywny Alessandro Michele zaprosił założycieli Palace, Leva Tanju i Garetha Skewisa, aby wstrząsnęli wszystkim i wywrócili do góry nogami, projektując kolekcję z dzikim oddaniem.

Nadchodzącą kolekcja Pałace x Gucci została zaprezentowana między innymi poprzez absurdalne i humorystyczne video, za które odpowiadał Max Siedentopf. Ten niesamowity materiał video przedstawia… latający budynek udający statek UFO, w którym trwa impreza i jest pełny kosmitów oraz innych nietuzinkowych postaci. Całość okraszono singlem The Prodigy z 1992 roku „Out of Space”.

Więcej Wam nie zdradzimy, sami odpalcie poniższy klip.

Opisywana jako „Guccier than Gucci”, wszechstronna gama umiejętnie łączy język obu brandów i jednocześnie zderza ze sobą logotypy i znaki, będące symbolem przynależności i symbolem wspólnoty, obu bohaterów tego wpisu. Projektanci zestawili ze sobą motyw Double-G włoskiego domu mody oraz Tri-Ferg ekipy z Wielkiej Brytanii.

W ofercie pojawią się między innymi motocyklowy skórzany zestaw spodnie plus kurtka, denimowe kurtki oraz spodnie, jak również koszule i dzianiny. Tuż obok zobaczycie bluzy, koszulki wzorowane na piłkarskich oraz t-shirty. Część tych propozycji pojawi się w kilku wariantach kolorystycznych.

Do tego dochodzi zestaw saszetek, torebek i bagaży. Mocną rolę będą odgrywały również buty, czapki i dodatki w postaci pasków czy parasoli. W dalszej części wpisu znajdziecie dokładne zdjęcia poszczególnych elementów.

Kolekcja Gucci x Palace Skateboards będzie dostępna od 21 października wyłącznie w sklepie koncepcyjnym Gucci Vault, który powstał we wrześniu 2021 roku, a także poprzez pop-up stores o podobnym zamyśle, które pojawią się w Paryżu, Mediolanie, Tokio, a także Osace i Bangkoku. Również sklepy stacjonarne Palace zostaną odpowiednio przeobrażone na punkty sprzedaży ich wspólnej kolekcji.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: