- Reklama -Jordan 1Jordan 1

Palace i Kappa prezentują kolekcję łączącą włoski styl i brytyjską kulturę piłkarską

Zespół designerów stworzony na linii Palace x Kappa zasiadł ostatnio przy jednym stole projektowym. Wspólnymi siłami stworzyli kolekcję, która składa hołd ponadczasowemu włoskiemu stylowi i brytyjskiej kulturze futbolowej z lat dziewięćdziesiątych.

Aby uczcić pierwszą współpracę tej pary, włoska marka zaprosiła zespół projektantów Palace do Turynu, aby zakopali się w obszernym archiwum marki i czerpali inspirację z ich epokowych sportowych strojów z lat ’90. Przejrzeli wszystko, od dresów i piłkarskich zestawów po kultowe propozycje, które zostały ponownie przywłaszczone przez różne gwiazdy Britpop.

Owocem tych działań jest kolekcja, którą zaprezentowali nie tylko poprzez serię fotografii, ale również krótkie video, które wklejamy poniżej.

Oferta, którą wspólnie stworzył włoski sportowy brand i brytyjska marka poruszająca się wokół skateboardingu, obejmuje między innymi kurtki nylonowe z kapturem dopieszczone przerobionym logotypem włoskiej marki. Obok niej zobaczymy jeszcze komplety dresowe z rozpinaną na zamek bluzą, a także swetry, sportowe trykoty oraz t-shirty. Kropką nad i wydają się być czapki z daszkiem i saszetki.

Paleta barw, po której się poruszano, obejmuje zestawy po dwa kolory: biel i błękit, czerń wraz szarością, a także kolor niebieski i żółty, a temu wszystkiemu towarzyszy kolor różowy.

Premiera wspólnej kolekcji Palace x Kappa ustawiona jest na 3 grudnia. Nowości zgarnięcie poprzez ich sklep online. Do tego czasu zapoznajcie się z dołączonymi materiałami video i foto.

lookbook palace x kappa fw21 0

lookbook palace x kappa fw21 10

- Reklama -Jordan x PSGJordan x PSG

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: