- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz

Rowerowa marka Pas Normal Studios wypuszcza kolekcję toreb z Porter-Yoshida & Co.

Rowerowa marka Pas Normal Studios, posiadająca fanów rozsianych po całym świecie, wypuściła właśnie już czwartą wspólną kolekcję toreb z Porter-Yoshida & Co.

Japońska marka Porter to synonim japońskiego kunsztu i bardzo dobrej trwałości, więc o jakość nie musimy się martwić. Marka powstała w 1935 roku z inicjatywy Kichizo Yoshidy.

Marka starannie pielęgnuje reputację dzięki zaangażowaniu w doskonałość na każdym etapie procesu produkcyjnego. Jej kluczowym przesłaniem jest ręczna robota wykonana przez rzemieślników, a całość odbywa się w Kraju Wschodzącego Słońca. Estetyka może zmieniać się z sezonu na sezon, ale ogólna jakość i funkcjonalność pozostają niezmienne.

Rowerowy brand z duńskiej Kopenhagi, za którym stoi Karl-Oskar Olsen, sięgnął po wyrafinowany wybór toreb i akcesoriów odpowiednich do jazdy na rowerze, jak i do codziennego życia.

Paleta kolorów dodaje łatwo rozpoznawalnej estetyki, jednocześnie utrzymując produkty w czystości i bez zbędnej przesady. Zastosowany materiał to japoński nylon o wysokiej gęstości z wytrzymałym i wysokiej jakości wykończeniem. Tkanina wyściółki została potraktowana wyraźnym brandingiem Pas Normal Studios, co zaowocowało klasyczną i ujednoliconą kolekcją toreb i akcesoriów, które przetrwają całe życie.

Na sklepowych półkach pojawił się plecak oraz saszetki na talię oraz na na ramię. Do tego dochodzi saszetka na ramę roweru, pokrowiec pod siodełko oraz pojemna torebka na kierownicę.

Nowości z kolekcji Pas Normal Studios x Porter-Yoshida & Co. są już dostępne w ich sklepie online.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: