- Reklama -NIke Black Friday NIke Black Friday
Strona głównaStylStreetwearPatta prezentuje kolekcję na jesień i zimę 2018 roku

Patta prezentuje kolekcję na jesień i zimę 2018 roku

Wracamy do jednego z najważniejszych streetwearowych graczy na europejskim rynku. Holenderski butik Patta prezentuje właśnie swoją najświeższą jesienno zimową kolekcję na 2018 rok.

Za zdjęcia do najnowszego lookbooku, które widzicie poniżej odpowiadał Menno Kok. Pośród nowości znajdziemy absolutne streetwearowe i sportswearowe podstawy w postaci t-shirtów, bluz, również tych z kapturem oraz longsleeve’y, na których oprócz nazwy marki pojawiają się również grafiki, za którymi stoi Vincent van de Waal. Do tego dochodzą dresy oraz polary, które korzystają z autorskiego kamuflaży oraz wzoru imitującego drut kolczasty. Następnie warto wspomnieć o wzorze w półksiężyce i pasy, które siadły na polówki oraz spodnie dresowe. Mało? No to zerknijcie jeszcze na kurtki w solidnych kolorach i w odpowiednich na zimniejsze dni materiałach. W ramach jesienno zimowej kolekcji w sprzedaży pojawi się również kolaboracja z Mitchell & Ness, a także szereg akcesoriów jak różnego typu torby na ramie i nerki. Zresztą sami zerknijcie na załączone poniżej fotografie i oceńcie efekt końcowy.

Jeśli jesteś zainteresowany i chcesz wiedzieć gdzie kupić nowości Patta to od siebie polecam oczywiście bezpośrednio u źródła, czyli na ich stronie internetowej. Pierwsza partia wpadnie tam już 7 września.

lookbook patta fw18-1 lookbook patta fw18-2 lookbook patta fw18-3 lookbook patta fw18-4 lookbook patta fw18-5 lookbook patta fw18-6 lookbook patta fw18-7 lookbook patta fw18-8 lookbook patta fw18-9 lookbook patta fw18-10 lookbook patta fw18-11 lookbook patta fw18-12 lookbook patta fw18-13 lookbook patta fw18-14 lookbook patta fw18-15 lookbook patta fw18-16

- Reklama -NIke Black Friday
- Reklama -NIke Black Friday

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: