- Reklama -NikeNike

Duet Patta x Alpha Industries wypuszcza kurtki MA-1 Jacket

Jeszcze nie opadł kurz po prezentacji wiosenno letniej kolekcji niderlandzkiego sklepu, a już mamy dla Was ich kolejne przedsięwzięcie. Przed Wami kurtki MA-1 Jacket, za projekt których odpowiada zespół stworzony na linii Patta x Alpha Industries.

Kultowy niderlandzki butik zaczynał w Amsterdamie, zanim wyruszył dalej do Londynu i Mediolanu, więc kluczowe jest dla nich okazanie miłości tym miastom. Znaczą one dla nich tak wiele, że nazywają je domem. Połączyli zatem ręce z dobrymi przyjaciółmi z Alpha Industries by wspólnie wypuścić specjalną kolekcję kurtek MA-1 Jacket.

Owocem ich wspólnej pracy są trzy wersje kurtek, które różnią się oczywiście odniesieniem do konkretnego miasta – Amsterdamu, Londynu i Mediolanu. Zaznaczono to poprzez prostokątną naszywkę umieszczoną pod wielkim białem logotypem Patta znajdującym się na plecach. Oczywiście czarna kurtka ma kontrastową pomarańczową wewnętrzną warstwę.

Nowe kurtki Patta x Alpha Industries MA-1 pojawią się w ich sklepach stacjonarnych w Londynie, Mediolanie oraz oczywiście Amsterdamie. Drop ustawiony jest na 21 stycznia.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: