Strona główna Styl Streetwear Oto nowa mini kolekcja Patta x Awake NY

Oto nowa mini kolekcja Patta x Awake NY

Angelo Baque postanowił otworzyć nowy rok z przytupem. Najpierw zaserwował wspólną kolekcję z duetem Bornxraised x Carhartt WIP, a teraz mamy okazję zakupu nowości spod szyldu Patta x Awake NY.

To już trzeci raz, kiedy obie marki ściśle współpracują przy wspólnym projekcie, którego efektem jest prezentowana kolekcja. Kolekcja zawiera muzyczne i społeczne inspiracje, które wpłynęły na historię obu marek. Oczywiście odświeżone i zinterpretowane na swój własny sposób.

Świeża partia propozycji nie będzie jakaś rozbudowana i szeroka. W sprzedaży pojawią się jedynie cztery pozycje. Będzie to czarna wiatrówka z napisami na plecach i lewej piersi, którą możemy spakować do małego pokrowca. Obok nie pojawia się bluza z kapturem z brandingiem na piersi i pomarańczową grafiką na plecach. Na koniec dochodzi biały i czarny t-shirt z napisem „The Houses of The Jazz, Of The Funk, Of The Rhythm”.

Premiera kolekcji Patta x Awake NY ustawiona jest na 16 stycznia. To właśnie wtedy udacie się do ich sklepu online, a teraz sprawdźcie poniższą galerię.

Patta x Awake NY 1 Patta x Awake NY 2 Patta x Awake NY 3 Patta x Awake NY 4 Patta x Awake NY 5 Patta x Awake NY 7 Patta x Awake NY 8 Patta x Awake NY 9

- Reklama -Nike Blazer

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: