Dwie marki – Patta i Rapha – napędzane przez społeczność połączyły siły, aby zwiększyć reprezentację i różnorodność w kolarstwie dzięki zupełnie nowemu zespołowi, Patta Cycling.
Patta, niderlandzki sneakersowy butik, który z czasem stał się również brandem odzieżowym, działa również poza głównymi sektorami swojej dzielności. Są to między innymi tematy mocno związane z muzyką, jak również bieganiem. W tym roku do swojego portfolio dorzuca jeszcze kwestie rowerowe.
Amsterdamska streetwearowa marka wprowadza na rynek swoją pierwszą kolekcję Patta Cycling Team we współpracy z wiodącą marką odzieży rowerowej Rapha.
Zestaw świeżych propozycji i logo zespołu kolarskiego zostały zaprojektowane przez dyrektora kreatywnego Patta, Vincenta van de Waala. Kolekcja łączy charakterystyczny styl niderlandzkiej marki z doświadczeniem partnera w zakresie odzieży kolarskiej.
Pierwsza kolekcja Patta Cycling Team obejmuje męskie i damskie koszulki treningowe Pro Team, męskie i damskie spodenki na szelkach Pro Team Pro Team, damską i męską koszulkę techniczną, skarpety i czapkę Pro Team.
Nowości będą dostępne w ich sklepie online już od 23 czerwca.