- Reklama -NikeNike

Patta x Tommy Hilfiger – oto teledysk Alchemista i lookbook prezentujące kolekcję

Pochodząca z Amsterdamu marka Patta oraz amerykański brand Tommy Hilfiger radością ogłaszają wprowadzenie na rynek kolejnej wspólnej kolekcji. Obie strony spotkały się pierwszy raz w kwietniu zeszłego roku, czego rezultatem była ich debiutancka kolekcja.

Wykorzystując tygiel Nowego Jorku jako tło, współpraca Patta x Tommy Hilfiger ożywia ducha hip-hopu lat 90-tych i oddaje hołd streetwearowemu dziedzictwu obu marek. W ramach promocji ich wspólnej kolekcji powstał nie tylko lookbook, z którego zdjęcia wklejamy w dalszej części wpisu, ale również teledysk Alechemista, Mike’a i Wikiego.

Kolekcja jest reinterpretacją klasycznych propozycji, nacechowanych wpływami hip-hopu lat 90-tych. Podstawy stylu preppy zostały przerobione, aby uzyskać ponadczasowy, swobodny krój, a logo niderlandzkiej marki i emblemat Tommy’ego zostały połączone na T-shirtach i bluzach, również tych z kapturem. Kluczowymi elementami zestawu wydają się być kurtka koledżówka oraz lekka nylonowa kurtka Regatta Jacket. Dopełnieniem tego zestawu mają być jeansowe spodnie.

Kolekcja wykorzystuje rozpoznawalną jasną paletę kolorów Tommy’ego i łączy się z delikatniejszymi odcieniami inspirowanymi amsterdamskim butikiem.

Kolekcja Patta x Tommy Hilfiger będzie dostępna na stronie internetowej pattaxtommy.com i w ich sklepach stacjonarnych od 2 grudnia. U wybranych sprzedawców na całym świecie pojawi się 9 grudnia.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: