- Reklama -NikeNike

Pop Trading Company przedstawia wspólną kolekcję z Paul Smith

Niderlandzki brand Pop Trading Company zaprosił do współpracy markę Paul Smith, a rezultat ich wytężonej pracy możecie podziwiać na dołączonych fotografiach.

Efektem wymiany pomysłów jest zestaw inspirowany deską i wzorem w paski, który celebruje kolory, nadruki i kroje odzieży roboczej. Nowa kolaboracyjna kolekcja płynnie łączy kody obu marek.

Sir Paul Smith podsumował to następująco:

„To, co naprawdę ekscytuje mnie w tej kolekcji, to fakt, że Peter i Ric z Pop Trading Company mogli spojrzeć na archiwum świeżym okiem i byli wystarczająco zainspirowani, aby stworzyć coś, co wydaje się całkowicie współczesne, ale ma korzenie w przeszłości. Sposób, w jaki połączyliśmy kody Paula Smitha, takie jak kolor, paski i krawiectwo, z bardziej zrelaksowanymi sylwetkami Popa, jest płynny”.

Na sklepowych półkach zadebiutują między innymi lekkie kurtki wiatrówki, spodnie, marynarki i koszule wierzchnie, a także kamizelki. Do tego będziemy mogli dobrać bezrękawniki, longsleeve’y oraz koszule, t-shirty i koszulki polo. Kolekcję dopełnia zestaw akcesoriów, jak paski, czapki bucket hat, skarpety, torby i skateboardowi decki.

Jeśli po przejrzeniu poniższej galerii prezentującej kolekcję Paul Smith x Pop Trading Company będziecie mieli ochotę zakupić coś dla siebie, to już od 20 kwietnia będziecie mieli ku temu okazję poprzez ich sklep online.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: