- Reklama -NikeNike

P.A.M. (AKA Perks And Mini) wraz z marką PUMA wydaje kolekcję w outdoorowej stylistyce

Streetwearowy brand Perks and Mini (P.A.M.) z Melbourne nawiązał współpracę z marką PUMA, aby wypuścić kolekcję inspirowaną outdoorem w ramach większego, wieloaspektowego projektu: PAM/PUMA BIO/VERSE.

Marka założona w 2000 roku przez Miszę „Perks” Hollenbacha i Shaunę „Mini” Toohey, przez lata zyskała zainteresowanie ze względu na zabawne, beztroskie i kolorowe podejście do ubrań, łącząc modę z psychodeliczną grafiką, sztuką, muzyką i życiem nocnym.

Owocem współpracy pomiędzy tymi dwoma brandami jest kolekcja obuwia składająca się z czterech pozycji. Są to między innymi Puma Suede z aksamitną zielono-brązową cholewką postawioną na nakrapianej czarnej podeszwie. Towarzyszą im wysokie buty trailowe w kolorze brązowym, szary biegówki oraz bufiaste chodaki z polarową podszewką.

Lookbook Perks and Mini PAM x PUMA Outdoor Fall Winter 2022 1 Lookbook Perks and Mini PAM x PUMA Outdoor Fall Winter 2022 2 Lookbook Perks and Mini PAM x PUMA Outdoor Fall Winter 2022 3 Lookbook Perks and Mini PAM x PUMA Outdoor Fall Winter 2022 4

„Od samego początku postrzegaliśmy ten projekt jako okazję do wspólnego stworzenia czegoś, co mogłoby wyjść poza modę, a zespół PUMA od razu go wspierał. Tak więc w ramach PAM/PUMA BIO/VERSE zasugerowaliśmy stworzenie projektu, który będzie działał na rzecz ochrony zagrożonych dzikich miejsc na planecie; tego samego rodzaju miejsca, które zainspirowały kolekcję” – powiedziała Shauna Toohey, współzałożycielka Perks and Mini.

W ramach pierwszej kolaboracji pomiędzy Perks and Mini a Puma, na sklepowych półkach pojawią się nie tylko wspomniane wcześniej buty, ale również kolekcja odzieży składającą się z 20 pozycji.

Są to między innymi polary, kurtki puchowe, jak również spodnie bojówki, t-shirty, koszulki polo oraz bluzy z kapturem. Aby podkreślić funkcjonalność kolekcji, akcesoria obejmują czapki, plecak na szlak oraz zestaw pokrowców na butelki. Wszystkie te pozycje poruszają się po palecie barw inspirowanej naturą.

Premiera wspólnej kolekcji P.A.M. (AKA Perks And Mini) x PUMA odbędzie się już za chwilę, bo 5 listopada. Nowości szukajcie na stronie internetowej marki oraz w sklepie online niemieckiego brandu.

Lookbook Perks and Mini PAM x PUMA Outdoor Fall Winter 2022 5

Lookbook Perks and Mini PAM x PUMA Outdoor Fall Winter 2022 19

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: