- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylStreetwearLookbook Phenotype (Wiosna 2017)

Lookbook Phenotype (Wiosna 2017)

Jak zwykle polska firma Phenotype notuje mocne wejście w sezon wiosenny, prezentując swoją najnowszą kolekcję, która funkcjonuje pod nazwą Stage 9. Oczywiście i w tym przypadku w akcji zobaczymy klimatyczny lookbook w formie zdjęć. Warto dodać, że autorem poniższych fotografii jest Damian Dēnis a za obiektywem stanął nietuzinkowy Jakub Nowicki (@nowickibrudnopis).

Natomiast, jeśli chodzi o sam asortyment to jest on bardzo obszerny (do wyboru mamy około 36 pozycji!), także raczej każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Na pierwszy ogień idą t-shirty z prostymi podpisami Pheno lub Phenotype, gdzie dominują jednolite barwy, aczkolwiek uwagę przykuwają wcięcia umieszczone na dole koszulek. Nie zabraknie bluz, które możemy podzielić na crewnecki oraz hoodie. Jeśli chodzi o tę drugą kategorię to jest ona podzielona jeszcze na dwie części, gdyż niektóre bluzy wyposażono w zamki w okolicy szyi oraz przy dolnym ściągaczu. Na tym nie koniec zabawy, gdyż ten warszawski brand postawił jeszcze na longsleeve’y, kurtki oraz spodnie, dostępne w dwóch wersjach: joggery oraz zipper pants. Uzupełnieniem stawki są dwie zupełnie nowe rzeczy dla Pheno, czyli płaszcze i ramoneski.

Ponadto zapewne zorientowaliście się, że oprócz nowego zestawu odzieżowego Phenotype wystartował także z nową szatą graficzną strony internetowej, na którą zresztą Was zapraszamy, gdyż wszystkie wspomniane produkty są już w sprzedaży!

Lookbook Phenotype (Wiosna 2017)2 Lookbook Phenotype (Wiosna 2017)3 Lookbook Phenotype (Wiosna 2017)4 Lookbook Phenotype (Wiosna 2017)5 Lookbook Phenotype (Wiosna 2017)6 Lookbook Phenotype (Wiosna 2017)7 Lookbook Phenotype (Wiosna 2017)9 Lookbook Phenotype (Wiosna 2017)10 Lookbook Phenotype (Wiosna 2017)11 Lookbook Phenotype (Wiosna 2017)12 Lookbook Phenotype (Wiosna 2017)13

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: