- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylStreetwearLookbook Pink+Dolphin (Wiosna 2013) | Video

Lookbook Pink+Dolphin (Wiosna 2013) | Video

Bardzo wyrazista marka Pink+Dolphin powraca właśnie ze swoją najnowszą kolekcją, która przeznaczona jest na wiosnę tego roku. Ponadto, trzeba przyznać, że brand ten lubi mocne wejścia i tak jak w przypadku wcześniejszego zestawu, również przyszykowano dla nas lookbook w postaci 3-minutowego video.

Jednak tym razem nie zobaczymy klimatu domówek, pobliskich widoków czy rapera Kid Ink, bowiem na miejsce kręcenia wybrano molo. Oczywiście nie mogłoby zabraknąć kogoś znanego, dlatego też w projekt ten włączył się piosenkarz R&B, były lider grupy B2K oraz aktor – Omarion.

Natomiast, jeśli chodzi o same ubrania, to jak zwykle jest dość jaskrawo i nietuzinkowo – mowa głównie o wzorach, motywach czy grafikach, które widnieją na poszczególnych elementach garderoby. Cały asortyment składa się z różnego rodzaju bluz – zarówno z kapturem, jak i tych utrzymanych w stylu „crewneck”. Do tego dochodzą jeszcze bejsbolówki, koszulki, spodnie oraz czapki. Wybór jest naprawdę spory, a co najważniejsze – skierowany również do płci pięknej.

Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie internetowej Pink+Dolphin.

[youtube pJJHlWnp6B8 630 450]

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: