- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylStreetwearLookbook Pink+Dolphin - wstęp (Holiday 2016)

Lookbook Pink+Dolphin – wstęp (Holiday 2016)

Barwna i charakterystyczna marka Pink+Dolphin wrzuciła właśnie do sieci wstęp do swojej najnowszej kolekcji. Z tego powodu nie mogłoby się obyć bez lookbooka w formie zdjęć, dzięki któremu możemy zobaczyć nowe produkty a tych jak zwykle w przypadku P+D, jest naprawdę sporo.

Asortyment składa się z dresowych zestawów oraz koszulek. Niektóre produkty utrzymane są w bardzo stonowanych kolorach, ale nie zabraknie też tych, dzięki którym niewątpliwie zostaniecie zauważeni na ulicy. Do tego dochodzą kurtki, bluzy typu hoodie z weluru oraz crewnecki. Uzupełnieniem stawki jest naszyjnik a w tle widzimy chyba zbliżającą się kolaborację z Vansem (jeśli będziemy wiedzieć coś więcej na ten temat to na pewno damy Wam znać).

Całość śmiga już na oficjalnej stronie internetowej firmy Pink+Dolphin.

preholiday_cover preholiday_lookbook02 preholiday_lookbook03 preholiday_lookbook04 preholiday_lookbook05 preholiday_lookbook06 preholiday_lookbook07 preholiday_lookbook08 preholiday_lookbook09 preholiday_lookbook10 preholiday_lookbook11 preholiday_lookbook12 preholiday_lookbook13 preholiday_lookbook14 preholiday_lookbook15

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: