- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz

Places+Faces wraz z Xbox prezentują wspólny projekt

Places+Faces to kolektyw skupiony wokół streetwearu, lifestyle’u i muzyki, który właśnie został zaproszony do współpracy przez Microsoft Xbox. Poniżej zapoznacie się z efektami ich współpracy poprzez krótkie video oraz zestaw fotografii.

Nowa kolekcja skupia się wokół kultowego kontrolera Xbox. Bezprzewodowy pas jest teraz zabarwiony w gradient pomarańczowych i czerwonych odcieni, przypominający fotografię filmową, medium uwielbiane przez twórców marki.

„Jesteśmy fanami Xbox, odkąd posiadaliśmy naszą pierwszą konsolę Xbox w 2002 roku” — powiedział Ciesay. „Chcieliśmy stworzyć coś wyjątkowego i zaprojektowanego wyłącznie wokół pada. Chcieliśmy stworzyć coś, co inspiruje obie nasze społeczności; prawdziwa współpraca między naszymi markami.”

W skład kolekcji wchodzą, oprócz oczywiście pada, wchodzą t-shirty oraz bluzy z kapturem, na których umieszczono napis z nazwą marki przedzielony logotypem Xbox. Oprócz kontrolera i odzieży, limitowana oferta obejmuje również miesięczny bezpłatny abonament Xbox Game Pass, dający dostęp do ponad 100 tytułów Xbox na konsole, komputery PC i urządzenia mobilne.

Jeśli bylibyście zainteresowani kolekcją Places+Faces x Xbox to premiera ustawiona jest na 22 października, a zgarniecie ją w ich sklepie online.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: