- Reklama -NikeNike

Places+Faces przedstawia pierwszą część kolekcji 'Cozy’

Ekipa Places+Faces była ostatnio mocno zapracowana, ale mimo to stanęła na głowie i udało im się stworzyć mini kolekcję zatytułowaną 'Cozy’ na tegoroczną wiosnę.

W pierwszym dropie pojawia się wznowienie szarego dresu z kolekcji Essentials oraz bluz i T-shirtów z logo inspirowanym Daft Punk, z płynną i metaliczną czcionką. Tuż obok na sklepowych półkach pojawiają się poduszki powstałe we współpracy Medicom Fabrick oraz saszetki z dwiema głównymi przegrodami i przednią kieszenią z siatki. Dopełnieniem kolekcji są nowe kamizelki z haftem na piersi.

Zapoznajcie się z poniższymi zdjęciami i jeśli coś Wam wpadnie w oko to zajrzyjcie do sklepu internetowego Places+Faces. Premiera ma się odbyć 29 kwietnia.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: