- Reklama -The Illest Instagram
Strona głównaStylStreetwearDuet Pleasures x Guess prezentuje kolekcję 'Drew Barrymore'

Duet Pleasures x Guess prezentuje kolekcję 'Drew Barrymore'

Starzy znajomi, czyli duet stworzony na linii Pleasures x Guess współpracował ze sobą już jakiś czas temu. Zresztą w zeszłym roku prezentowaliśmy ich wspólną kolekcję. Dziś do nich powracamy, ponieważ już niedługo na sklepowe półki wjedzie ich kolejny kolaboracyjny projekt w postaci kolekcji 'Drew Barrymore'.

Pleasures, streetwearowy brand z Los Angeles, który powstał w 2015 roku z inicjatywy Alexa Jamesa oraz Vlada Elkina, wchodzi właśnie w trzecie wspólne przedsięwzięcie z marką Guess.

„To nasza trzecia współpraca z GUESS – największa do tej pory,” mówią twórcy PLEASURES Alex James i Vlad Elkin. „Z każdą kolekcją przesuwamy granice jednocześnie zachowując dziedzictwo GUESS. Tak jest i tym razem – Drew Barrymore to amerykańska ikona”.

Nowa kolekcja ubrań i dodatków będzie się składać z aż 36 elementów, zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Poszczególne projekty nawiązują nadrukami do niezapomnianej kampanii GUESS z udziałem Drew Barrymore zrealizowanej w latach 90-tych.

Całość powstała na bazie ponadczasowych zdjęć z 1993 r. Wśród wykorzystanych fotografii Wayne’a Masera znalazły się także niepublikowane wcześniej ujęcia, co sprawia że kolekcja jest jeszcze bardziej unikatowa i godna zainteresowania. W kolekcji wykorzystano również legendarny wzór w groszki i dżinsowy nadruk z archiwów marki z lat 90-tych.

Wśród propozycji znaleźć można zestaw kurtek i spodni dżinsowych, bluzy z kapturem, bluzę i set joggersów, koszule oraz T-shirty, które wydają się być najciekawsze. Całość dopełniają akcesoria: czapki, torby, skarpetki i okulary przeciwsłoneczne.

Nowości z kolekcji Pleasures x Guess pojawią się w sprzedaży już 16 lutego. Będzie je można nabyć poprzez ich sklep online.

lookbook Pleasures x Guess Drew Barrymore 2 lookbook Pleasures x Guess Drew Barrymore 3 lookbook Pleasures x Guess Drew Barrymore 1 lookbook Pleasures x Guess Drew Barrymore 4 lookbook Pleasures x Guess Drew Barrymore 5 lookbook Pleasures x Guess Drew Barrymore 6

- Reklama -The Illest Instagram

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: