- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylStreetwearLookbook PLNY Textylia (Wiosna 2017)

Lookbook PLNY Textylia (Wiosna 2017)

Miejscem, gdzie żyjemy zawładnęły PLNY, aż chce się nawiązać do kawałka 833.333 z kultowej już płyty S.P.O.R.T. Dlaczego o tym wspominamy? Powód jest prosty. Brand PLNY Textylia rusza właśnie z promocją najnowszej kolekcji, przeznaczonej na wiosnę tego roku. Co więcej, całość funkcjonuje pod nazwą The Colors of Money. Trzeba przyznać, że wspomniane hasło, świetnie oddaje klimat samej firmy. Ponadto, by jak najlepiej wypromować poszczególne elementy garderoby, do całości dorzucono miejski lookbook w formie zdjęć.

Natomiast, jeśli chodzi o sam asortyment to przede wszystkim zapomnijcie o szarych odcieniach. nspirując się największym królestwem kolorów na świecie jakim jest Pantone, powstał cały zestaw barwnych bluz oraz koszulek, kryjących się pod takimi nazwami jak Flame, Island Paradise czy też Greenery. Poza odwagą w kolorach, marka postawiła na najlepsze materiały, które dzięki specjalnym domieszkom elastanu dostarczają jeszcze więcej komfortu z użytkowania. W kwestiach graficznych także nie odbyło się bez nowych pomysłów. Bazujące na nazwie marki grafiki poza klasycznym zestawieniem, pojawiły się także w nowych wariantach.

Pierwszy drop wiosennej kolekcji jest już dostępny na stronie holahola.pl.

Lookbook PLNY Textylia (Wiosna 2017)1 Lookbook PLNY Textylia (Wiosna 2017)2 Lookbook PLNY Textylia (Wiosna 2017)3 Lookbook PLNY Textylia (Wiosna 2017)4 Lookbook PLNY Textylia (Wiosna 2017)6 Lookbook PLNY Textylia (Wiosna 2017)7 Lookbook PLNY Textylia (Wiosna 2017)8 Lookbook PLNY Textylia (Wiosna 2017)9 Lookbook PLNY Textylia (Wiosna 2017)10

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: