- Reklama -NikeNike

Duet Prada x adidas Originals wypuszcza wspólną kolekcję odzieży i akcesoriów

Zaledwie kilka postów temu zaprezentowaliśmy Wam limitowane wersje butów adidas Forum Hi / Low, za projekt których odpowiadał zespół designerów stworzony na linii Prada x adidas Originals, a już mamy dla Was kolejną porcję informacji. Przed Wami kolejne owoce ich wspólnych prac, czyli nowa kolekcja odzieży i akcesoriów.

Przy tym przedsięwzięciu adidas połączył swoją linię innowacji w dziedzinie odzieży sportowej z fachowym rzemiosłem Prady. Obie marki realizują wspólne zobowiązanie do osiągnięcia kluczowych celów w zakresie zrównoważonego rozwoju, celebrując jednocześnie dwie ponadczasowe ikony: adidas Forum i tkaninę Prada Re-Nylon.

Prada Re-Nylon, wprowadzona po raz pierwszy w 2019 r., to przełomowa tkanina powstała w wyniku recyklingu odpadów z tworzyw sztucznych zebranych z oceanów i odpadów włókien tekstylnych.

Ich wspólna kolekcja obejmuje takie propozycje jak płaszcz Track Coat, zestaw dresowy, bluzy oraz czapkę bucket hat. Elegancki, innowacyjny i wyrafinowany, każdy element jest dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych — czarny z białymi paskami i biały z czarnymi paskami — i z detalem w postaci emaliowanego trójkątnego logo Prady.

Kolekcja adidas for Prada, autentycznie odzwierciedlająca język projektowania Prady, a jednocześnie łącząca DNA obu marek, zawiera również zestaw sześciu fachowo wykonanych toreb. Trzy większe propozycje to torba podróżna, plecak oraz torba na zakupy. Mniejsze propozycje obejmują trzy warianty, w tym torebka na pasek.

Kolekcja Prada x adidas Re-Nylon pojawi się na całym świecie 13 stycznia 2022 roku w butikach Prada, a także na stronach internetowych Prada i adidas Originals.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: