- Reklama -NIkeNIke

Primitive prezentuje Gold Pack na tegoroczną jesień

Kalifornijski brand Primitive, za którym stoi między innymi słynny skater Paul Rodgriguez, nie spoczywa na laurach po wydaniu swojej jesiennej kolekcji i już serwuje nam kolejne propozycje. Przed Wami ich najnowsze propozycje tworzące Gold Pack.

Chłopaki opisują motyw przewodni w następujący sposób „Złoto zawsze kojarzyło się z dążeniem do wiedzy, władzy, sukcesu, dobrobytu i oświeceniem drogi do celu. Złoto jest symbolem twojej wartości. To sposób myślenia… ciągłe przypomnienie o przepychaniu się na szczyt. Z myślą o złocie przychodzi wieczne skupienie i determinacja. Zmierz swoją wartość w złocie.

A co składa się na kolekcję? Są to przede wszystkim dwa skateboardowe decki, jak również t-shirt w bieli i czerni, a także czarny longsleeve, bluza z kapturem, spodnie dresowe i kurtka. Wszystkie te pozycje zdobią grafiki przedstawiające czaszkę lub kościotrupa ze złotymi akcentami i dodatkami.

Nowości od Primitive z kolekcji Gold Pack są już dostępne w ich sklepie online pod tym linkiem.

lookbook primitive gold pack fw19 1 lookbook primitive gold pack fw19 2 lookbook primitive gold pack fw19 3 lookbook primitive gold pack fw19 4

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIkeNIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: