- Reklama -NikeNike

Primitive zapoznaje nas z pierwszą częścią swojej wiosennej kolekcji

Kalifornijski brand Primitive, za którym stoi miedzy innymi znakomity skater Paul Rodriguez, zapoznaje nas z pierwszą częścią swojej wiosennej kolekcji. Robi to poprzez serię kilku fotografii, które tworzą poniższy lookbook.

To co dominuje w kolekcji to przede wszystkim lekkie kurtki, jak również grubsze bluzy i polary. Całość przyda się z pewnością podczas pierwszych chłodniejszych dni wiosny. Widzimy tam zarówno lekkie satynowe kurtki, a także rozpinane bluzy z kapturem, które wyglądają koszule flanelowe. Dochodzi do tego zestaw t-shirtów z rozbudowanymi i kolorowymi grafikami. Tuż obok na sklepowych półkach widzimy dresowe spodnie. Rzecz jasna niemalże każda z wymienionych propozycji jest osiągalna w kilku wariantach kolorystycznych, więc jest w czym wybierać.

Nowości z wiosennej kolekcji Primitive są już dostępne w ich sklepie internetowym. Polecamy najpierw sprawdzić poniższą galerię, a następnie udać się na zakupy.

Lookbook Primitive SP22 1 Lookbook Primitive SP22 2 Lookbook Primitive SP22 3 Lookbook Primitive SP22 4 Lookbook Primitive SP22 5 Lookbook Primitive SP22 6 Lookbook Primitive SP22 7

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: