Ziomki z Profound Aesthetic – marki, która na co dzień funkcjonuje w Nowym Jorku – powiadomili nas właśnie o swoim najnowszym lookbooku, który prezentuje wiosenno-letnią kolekcję. Warto również dodać, że funkcjonuje ona pod nazwą Flight through the gardens. Natomiast, jeśli chodzi o asortyment to już spieszymy z wyjaśnieniami co tym razem możemy tutaj znaleźć.

Przede wszystkim postawiono na nakrycia wierzchnie i pod tym względem wybór jest naprawdę spory, gdyż mamy do czynienia z klasycznymi przeciwdeszczówkami, jak i płaszczami czy solidnymi skórami. Ponadto postawiono na przeróżne kolory i wzory. Mamy zatem kamuflaż czy kratę a jeśli chodzi o barwy to nie zabraknie czerni, różu czy czerwieni. Do tego dochodzi jeszcze pokaźny zestaw koszulek i bluz, które kojarzą nam się nieco z Yeezy Season.

Po więcej informacji odsyłamy Was na oficjalną stronę internetową Profound Aesthetic.

absent-tee-profound-aesthetic-spring-lookbook1 aeronautics-nylon-flight-jacket-cream-spring-lookbook1 babylonian-deluxe-satin-jacket-profound-aesthetic-spring-lookbook1 bare-knuckle-box-crewneck-black-profound-aesthetic-spring-lookbook1 cargo-belt-graphic-jacket-spring-lookbook1 fringe-biker-jakcet-profound-aesthetic-spring-lookbook1 fight-between-good-evil-tee-profound-aesthetic-spring-lookbook1 elongated-bungee-panel-jacket-maroon-profound-aesthetic-spring-lookbook2 color-blocked-elongated-windbreaker-profound-aesthetic-spring-lookbook1 coach-jacket-black-nylon-profound-aesthetic-spring-lookbook-1 gallery-exhibition-tee-natural-white-profound-aesthetic-spring-lookbook1 granite-raw-cut-pullover-sweatshirt-tee-profound-aesthetic-spring-lookbook2 half-reversed-terry-panel-pullover-olive-profound-aesthetic-spring-lookbook1 half-sleeve-detachable-hooded-coach-jacket-profound-aesthetic-spring-lookbook1 happy-sad-acid-wash-tee-profound-aesthetic-spring-profound-aesthetic-lookbook1 internal-scream-long-sleeve-tee-faded-khaki-profound-aesthetic-spring-lookbook1 plaid-baseball-shirt-red-profound-aesthetic-spring-lookbook1 pigment-dyed-wash-hoodie-faded-khaki-profound-aesthetic-spring-lookbook1 ny-soho-baseball-jacket-off-white-profound-aesthetic-spring-lookbook1 neutral-stripe-half-sleeve-pullover-shirt-profound-aesthetic-spring-lookbook1 kurta-luxe-shirt-black-profound-aesthetic-spring-lookbook1 poly-suede-short-sleeve-jacket-profound-aesthetic-spring-lookbook1-ya remember-me-tee-black-profound-aesthetic-spring-lookbook1 rose-collins-box-jacket-light-pink-profound-aesthetic-spring-lookbook2 rush-marbled-half-sleeve-hoodie-mixed-gray-profound-aesthetic-spring-lookbook1 silver-scale-longline-hooded-jacket-profound-aesthetic-spring-lookbook1 the-amorist-long-sleeve-faded-olive-profound-aesthetic-spring-lookbook-1

Reklama
air jordan