- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz
Strona głównaStylStreetwearLookbook Publish Brand (Lato 2016)

Lookbook Publish Brand (Lato 2016)

Firma Publish Brand ponownie leci z ciekawym tematem a dokładnie kolekcją zatytułowaną jako Now and Again, która przeznaczona jest na lato tego roku. Ponadto do całości jak zwykle dorzucono lookbook w formie zdjęć.

Natomiast, jeśli chodzi o asortyment to mamy do czynienia z ciekawą sprawą, gdyż o dziwo nie dominują tutaj joggery. Na załączonych fotografiach widać jedynie dwie pary (biały i czarny wariant). Natomiast duży nacisk położono na klasyczne spodnie, ale także krótkie spodenki. Nie zabranie koszulek i koszul z krótkim rękawem a uzupełnieniem stawki są czapki z daszkiem. Warto również dodać, że w tym dropie postawiono na dość stonowane barwy, aczkolwiek nie zabraknie kilku wzorów graficznych, rzucających się w oczy.

Zobaczcie więcej na oficjalnej stronie internetowej Publish Brand a także pamiętajcie, że w Polsce produktami tej marki handluje m.in. sklep The Avenue.

publish-brand-2016-summer-collection-1 publish-brand-2016-summer-collection-2 publish-brand-2016-summer-collection-3 publish-brand-2016-summer-collection-4 publish-brand-2016-summer-collection-5 publish-brand-2016-summer-collection-7 publish-brand-2016-summer-collection-8 publish-brand-2016-summer-collection-9 publish-brand-2016-summer-collection-10

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike Wyprzedaz
- Reklama -NIke Wyprzedaz

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: