Jeszcze przed końcem roku firma Publish Brand wrzuciła do sieci swoją najnowszą kolekcję, oznaczoną jako The Zip Sprinter.

Sam zestaw to połączenie designu z wygodą, dlatego w tym przypadku postawiono na bawełniane spodnie dresowe, które dodatkowo wyposażono w dobrze nam znany ściągacz. Ponadto są one dostępne w czterech wersjach kolorystycznych: czarnej, szarej, czerwonej i białej. Na tym nie nie koniec zabawy, gdyż uzupełnieniem stawki są bluzy, utrzymane w tylu varsity oraz kurtki.

Dłużej Was nie zatrzymujemy. Sprawdźcie załączone poniżej fotografie, a jeśli coś wpadło Wam w oko to odwiedźcie oficjalną stronę internetową Publish Brand.

publish-brand-zip-sprinter-collection-1 publish-brand-zip-sprinter-collection-2-2 publish-brand-zip-sprinter-collection-4 publish-brand-zip-sprinter-collection-5 publish-brand-zip-sprinter-collection-6 publish-brand-zip-sprinter-collection-7 publish-brand-zip-sprinter-collection-8 publish-brand-zip-sprinter-collection-9 publish-brand-zip-sprinter-collection-10 publish-brand-zip-sprinter-collection-11 publish-brand-zip-sprinter-collection-12

Reklama
air jordan