- Reklama -NikeNike
Strona głównaEstill MagLookbook Puma x Careaux (Lato 2017)

Lookbook Puma x Careaux (Lato 2017)

O tym, że niemiecka marka Puma współpracuje z artystką Careaux to już wiadomo od dawna, zresztą ich wspólne projekty zawsze cieszyły się dużą popularnością. Tym bardziej cieszy mnie fakt, że już przed nami ich kolejna kolekcja. Wszystko możecie zobaczyć na poniższym lookbooku promującym letni projekt PUMA x Careaux!

Caroll Lynn – współtwórczyni projektów w firmie Filling Pieces Amsterdam i designerzy Pumy to idealny team, który razem wnosi mnóstwo świeżości do kolekcji. Tym razem mamy do czynienia z typowo letnią propozycją, więc możemy spodziewać się dużo ciepłych i jasnych kolorów. Wśród nowości, które już za chwilę trafią na sklepowe półki znajdziecie między innymi crop topy, koszulki na ramiączkach oraz t-shirty. Do tego mamy szorty oraz różnego rodzaju akcesoria jak na przykład czapki z daszkiem czy torby i plecaki. Wisienką na torcie są oczywiście buty, tutaj pojawi się kilka modeli jak na przykład Puma Basket czy Puma Blaze of Glory.

Inspiracją do stworzenia kolekcji PUMA x Careaux była Azja, a dokładniej Japonia i jej krajobraz. Wszystko to designerzy w znakomity sposób zaprezentowali na poniższych ubraniach.

Kolekcja trafi do sprzedaży już 7 kwietnia! Więcej szczegółów przeczytacie w oficjalnym sklepie marki Puma.

https://www.youtube.com/watch?v=lF0URm7JNzY

Lookbook PUMA x Careaux summer 2017 2Lookbook PUMA x Careaux summer 2017 3Lookbook PUMA x Careaux summer 2017 4Lookbook PUMA x Careaux summer 2017 5Lookbook PUMA x Careaux summer 2017 6Lookbook PUMA x Careaux summer 2017 7Lookbook PUMA x Careaux summer 2017 8Lookbook PUMA x Careaux summer 2017 9Lookbook PUMA x Careaux summer 2017 10Lookbook PUMA x Careaux summer 2017 11Lookbook PUMA x Careaux summer 2017 12

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: