- Reklama -NikeNike
Strona głównaLifestyleAkcesoriaOto następna kolekcja plecaków i toreb Raf Simons x Eastpak

Oto następna kolekcja plecaków i toreb Raf Simons x Eastpak

Raf Simons i Eastpak wchodzą w kolejny etap współpracy serwując nam następną wspólną kolekcję, która przeznaczona będzie na jesień i zimę bieżącego roku.

Podobnie jak to było przy poprzedniej kolekcji tak i tu widzimy klasyczne pozycje z oferty Eastpak, które zostały zaprojektowane w stylistyce charakterystycznej dla Simonsa. W najnowszej odsłonie zobaczymy ogólnie cztery różne pozycje, które wykończono z wysokiej jakości materiałów z należytą dbałością o szczegóły i akcenty.

Pośród nowości znalazło się miejsce dla plecaków Padded Pak’r, które pojawiają się w następujących kolorach: szarym, różowym, a także bordowym i pomarańczowym, antracytowym, żółtym oraz czarnym. Charakterystycznym elementem plecaków są metalowe ringi. Następnie mamy saszetkę na pas Waistbag Loop, która jest nową reinterpretacją klasycznej nerki, a wychodzi ona w kolorze bordowym, pomarańczowym i czarnym. Następnym plecakiem w kolekcji jest Topload Loop, przy którym mamy ściągające pasy i zapięcie na zatrzaski, wewnętrzne i zewnętrzne kieszenie zapinane na zamek, wyściełane szelki, rękaw na laptopa i dodatkowy uchwyt do przenoszenia. Jest on dostępny w kolorze szarym i różowym, antracytowym, a także żółtym oraz czarnym. Belgijski designer również to zamontował metalowe oczka. Domknięciem kolekcji jest większa wersja saszetki Topload Loop z przestronną komorą główną, z klapą górną i zapięciem na zatrzask, a także dodatkowymi akcentami ze skóry.

Prezentowana kolekcja plecaków i toreb Raf Simons x Eastpak pojawiła się już w ich oficjalnym sklepie online.

Lookbook Raf Simons x Eastpak FW19 1 Lookbook Raf Simons x Eastpak FW19 2 Lookbook Raf Simons x Eastpak FW19 3 Lookbook Raf Simons x Eastpak FW19 4 Lookbook Raf Simons x Eastpak FW19 5 Lookbook Raf Simons x Eastpak FW19 6 Lookbook Raf Simons x Eastpak FW19 7 Lookbook Raf Simons x Eastpak FW19 8 Lookbook Raf Simons x Eastpak FW19 9 Lookbook Raf Simons x Eastpak FW19 10 Lookbook Raf Simons x Eastpak FW19 11 Lookbook Raf Simons x Eastpak FW19 12 Lookbook Raf Simons x Eastpak FW19 13

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: