- Reklama -nike air vapormax plusnike air vapormax plus

Raf Simons i Fred Perry ponownie łączą siły. Oto ich nowa kolekcja

Przyjaźń na linii Raf Simons x Fred Perry trwa już kilka dobrych sezonów, ale wychodzi na to, że ma się bardzo dobrze, ponieważ obie strony ponownie weszły do kooperacji. Przed Wami ich najnowsza wspólna kolekcja na wiosną i lato 2022 roku.

Zainspirowana duchem DIY undergroundowych społeczności, ich najnowsza współpraca celebruje efemerydy fikcyjnych muzyków i koncertowych miejscówek za pomocą specjalnych odznak i drukowanych naszywek. Inspiracji szukano również na ulotkach i koncertowych plakatach.

Pośród nowych propozycji znajdziemy dzianinowe kamizelki, polówki na krótkich rękaw i cienkie golfy. Obok nich mamy jeszcze bluzy z kapturem, marynarki, koszule oraz płaszcze. Na chłodniejsze dni zaprojektowano lekkie kurtki oraz parki. Paleta barw obejmuje zaledwie czerń oraz biel, z małym dodatkiem czerwieni i koloru żółtego.

Nowości ze wspólnej kolekcji Raf Simons x Fred Perry jest już do kupienia ze sklepu internetowego tego drugiego. Zanim się tam udacie to sprawdźcie poniższą galerię zdjęć.

- Reklama -SnipesSnipes

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: