- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylMenswearRains przedstawia kolekcję Thermal na jesień i zimę 2019 roku

Rains przedstawia kolekcję Thermal na jesień i zimę 2019 roku

Rains, brand z siedzibą w Kopenhadze, przedstawia właśnie drugi sezon kolekcji Thermal, która przeznaczona jest na jesień i zimę 2019 roku.

Kolekcja „Metamorphosis” wykonana z innowacyjnych i wodoodpornych materiałów dzieli się na dwie opcje (puffer oraz Padded). Pośród nowości znajdziemy ogólnie cztery różne projekty i kroje, które nazwano Puffer Jacket, Long Puffer Jacket, a także Padded Coat oraz Padded Parka, a nadają się zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Wspomniane kurtki zostały wykonane technologii bezszwowej dzięki czemu jeszcze lepiej będą trzymały ciepło i zabezpieczą nas przed zbliżającym się zimowym chłodem. Paleta barw na jaką zdecydowali się designerzy porusza się głównie po czerwieni i szarości (to co widać na zdjęciach), a także granacie, czerni i zieleni.

Jeśli zapoznacie się z kolekcją pokazaną na dołączonych fotografiach to zapraszamy do internetowego sklepu Rains, gdzie dostawa z nowościami wpadła już jakiś czas temu.

lookbook rains thermal fw19 1 lookbook rains thermal fw19 2 lookbook rains thermal fw19 3 lookbook rains thermal fw19 4 lookbook rains thermal fw19 5 lookbook rains thermal fw19 6 lookbook rains thermal fw19 7 lookbook rains thermal fw19 8

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: