Raised by Wolves to bezsprzecznie jeden z bardziej interesujących brandów z Kanady, koło którego warto się zakręcić jeśli szukasz prostych i stonowanych produktów. Zresztą sam sprawdź ich nowości w ostatnim lookbooku z jesienno zimową kolekcją.

Dziś przedstawiamy kolekcję na ten sam okres, ale w innym ujęciu. Za lookbookowe fotografie odpowiada nie kto inny jak trashhand, który zrobił go na potrzeby swojego video szkolenia na Skillshare. Kto jeszcze tego nie widział, a jest początkującym fotografem i interesuje się tematyką streetwearu to zapraszam serdecznie. Na tych kilku fotografiach z Chicago widzimy bluzy z kapturem, lekkie kurtki, zwykłe bluzy, a także t-shirty oraz spodnie dresowe, a to jedynie wycinek z całej jesiennej kolekcji.

Nowości są już dostępne w internetowym sklepie Raised by Wolves.

Lookbook Raised By Wolves autorstwa trashhand dla Skillshare (Jesien 2016)-1 Lookbook Raised By Wolves autorstwa trashhand dla Skillshare (Jesien 2016)-2 Lookbook Raised By Wolves autorstwa trashhand dla Skillshare (Jesien 2016)-3 Lookbook Raised By Wolves autorstwa trashhand dla Skillshare (Jesien 2016)-4 Lookbook Raised By Wolves autorstwa trashhand dla Skillshare (Jesien 2016)-5

Reklama
air jordan