- Reklama -Samsung
Strona główna Styl Streetwear Lookbook z jesienną kolekcją Raised by Wolves na 2019 rok

Lookbook z jesienną kolekcją Raised by Wolves na 2019 rok

Po krótkiej przerwie powracamy do marki Raised by Wolves, która wrzuciła właśnie do sieci swój lookbook z jesienną kolekcją na 2019 rok, a zdjęcia z tego katalogu wrzucamy oczywiście do tego wpisu.

Raised by Wolves to streetwearowy brand z Kanady, który powstał już w 2008 rok i od tamtej pory sukcesywnie prezentuje nam w swoich lookbookach piękno kanadyjskiej natury, tworzy produkty, które zniosą tamtejszą aurę i prezentują grafiki odnoszące się do unikalnych kanadyjskich historii.

Wracając do dnia dzisiejszego i najnowszej kolekcji – fotograf Will Smith postarał się przedstawić nam ich świeże propozycje na nadchodzące tygodnie. Widzimy tu między innymi bluzy z kapturem, swetry oraz polówki na długi rękaw. Dochodzą do tego komplety spodnie plus bluzy, w których skorzystano z unikalnych wzorów leśnego kamuflażu. W ofercie znajdziemy również koszule oraz zestaw t-shirtów z grafikami na piersi. Dopełnieniem kolekcji są różnego typu dodatki i akcesoria, są to między innymi różnego typu czapki, wlepy czy popielniczki i butelki.

Premiera najnowszej kolekcji Raised by Wolves ustawiona jest na 17 września, a zgarniecie ją w ich sklepie online lub z czasem u dealerów marki.

lookbook raised by wolves fa19 1 lookbook raised by wolves fa19 2 lookbook raised by wolves fa19 3 lookbook raised by wolves fa19 4 lookbook raised by wolves fa19 5 lookbook raised by wolves fa19 6 lookbook raised by wolves fa19 7 lookbook raised by wolves fa19 8 lookbook raised by wolves fa19 9 lookbook raised by wolves fa19 10 lookbook raised by wolves fa19 11

- Reklama -Nike Blazer
- Reklama -Samsung
- Reklama -Samsung

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: