- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz

Raised by Wolves powraca wraz ze swoją wiosenną kolekcją

Po dłuższej przerwie powracamy do kanadyjskiej firmy Raised by Wolves, która gościła na łamach naszego magazynu już wielokrotnie. Dziś serwujemy zestaw fotografii, które przedstawiają pakiet ich wiosennych propozycji.

W skład najnowszej kolekcji wchodzi zaledwie kilka pozycji, ale niemalże każda jest dostępna w kilku wariantach kolorystycznych. Na sklepowych wieszakach pojawiły się koszulki rugby na długi rękaw z ogromnym box logo, a także cztery różne wariant bluz z kapturem. Na cieplejsze dni zaprojektowano koszulki w paski z kieszonką na piersi oraz t-shirty w sześciu wariantach, na których pojawiają się napisy i grafiki.

A propos właśnie tematu wizualnego to w oczy rzucają się kolorowe grafiki przypominające dzieła Parry, które widzimy zarówno na bluzach, jak i na koszulkach. Oczywiście nie brakuje motywów z wilkiem czy napisów z nazwą brandu.

Dopełnieniem ich świeżej kolekcji są czapki z daszkiem oraz szroty. Dochodzą do tego skateboardowe decki, akcesoria dla miłośników psów oraz butelka na wodę i odświeżacz powietrza.

Nowości z wiosennej kolekcji Raised by Wolves możecie już kupić z ich sklepu online.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: