- Reklama -NikeNike

Gramicci wraz z Randomevent przedstawiają kolekcję „Jump In Neon”

Jeszcze nie opadł kurz po prezentacji kolekcji Gramicci zaprojektowanej wraz z marką Nanga, a już mamy dla Was ich kolejne kolaboracyjne przedsięwzięcie. Dziś poznacie bliżej kolekcję „Jump In Neon”zaprojektowaną wraz z chińską marką Randomevent.

Nadchodzącą seria zachęca wszystkich do wyjścia na zewnątrz i doświadczania natury, ponownego skupienia się na kosmicznym nośniku miasta, ciekawości i aktywnego odkrywania w życiu codziennym. Pod kolorowymi neonami czerp inspirację z życia, aby dowiedzieć się więcej o samym życiu i cieszyć się taką samą radością, jak podczas przygody na świeżym powietrzu.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Randomevent (@randomevent_co)

Natomiast przechodząc do samej kolekcji – na sklepowych półkach pojawią się między innymi zestawy z grubą koszulą i spasowanymi do niej spodniami, które dopieszczono wzorem z literką G. Tuż obok mamy puchowe kurtki, polary, a także lekkie kurtki z kapturem i spodnie dresowe z kieszeniami cargo.

Nowości ze wspólnej kolekcji Randomevent x Gramicci szukaj na ich stronie internetowej. Jednak w pierwszej kolejności sprawdź poniższą galerię.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: