- REKLAMA -Nike Black FridayNike Black Friday

READYMADE projektuje kolejną wspólną kolekcję BAPE

Jesteśmy właśnie świadkami trzeciej kolaboracji na linii READYMADE x BAPE. Zapoznacie się z owocami ich wielotygodniowej pracy poprzez kilka zdjęć studyjnych z modelką Kozue Akimoto oraz kilkoma produktowymi, które znajdziecie pod tym tekstem.

READYMADE to brand, za którym stoi Yuta Hosokawa, a jego specjalizacją jest projektowanie i produkcja unikatowej odzieży i akcesoriów. A co w nich takiego specjalnego? Ano to, że do ich produkcji wykorzystuje się stare materiały odzyskane z wojskowych toreb, mundurów i tym podobnych pozycji.

lookbook readymade x bape fw21 0

Pośród nowości znajdziemy ogólnie sześć pozycji. Będzie to kurtka z kurtka kapturem w militarnej zieleni, na której umieszczono szereg naszywek, liter i elementów dekoracyjnych.  Dochodzi do niej para spodni bojówek z kieszeniami na nogawkach. Oczywiście zabarwiono je na zgniły odcień zieleni. W ofercie znalazło się jeszcze miejsce na szorty z grafikami, które zauważyliście na kapturze wspomnianej kurtki.

Pozostałe elementy kolekcji to specjalna walizka oraz niewidoczna tu pluszowa zabawka oraz BE@RBRICK.

Wspólna kolekcja READYMADE x BAPE pojawi się w ich sklepie online już 23 października bieżącego roku.

lookbook readymade x bape fw21 5 lookbook readymade x bape fw21 6 lookbook readymade x bape fw21 7 lookbook readymade x bape fw21 8 lookbook readymade x bape fw21 9 lookbook readymade x bape fw21 10 lookbook readymade x bape fw21 11 lookbook readymade x bape fw21 12

 

- REKLAMA -Nike Black FridayNike Black Friday

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: