- Reklama -The Illest Instagram
Strona głównaStylSneakersProjekt Reebok EightyOne przynosi kolejne nowe wersje limitowanych butów

Projekt Reebok EightyOne przynosi kolejne nowe wersje limitowanych butów

Na ekranach Waszych urządzeń widzicie właśnie nowe buty z projektu Reebok EightyOne. Mowa o dwóch modelach, mianowicie Reebok Club C Stomper oraz biegówkach Reebok Premier Road Plus Vi.

Za całym przedsięwzięciem stoi Kohei Okita, czyli projektant kultowej japońskiej marki Vainl Archive, który niemalże z miejsca stał się jednym z najbardziej ekscytujących współpracowników w rodzinie Reebok. Po serii projektów z jego własną wytwórnią bostońska marka obuwnicza zaprosiła Okitę do kierowania przedsięwzięcia „EightyOne”. Jest to kolekcja czy też seria odwołująca się do międzynarodowego kodu telefonicznego +81, łączącego Japonię z resztą świata.

lookbook reebok eightyone ss21

Pierwszy z wymienionych powyżej modeli został wykonany z czarnej skóry, która zdominowała całą cholewkę. Elementem charakterystycznym dla tego wydania jest zamszowa nakładka nad sznurowaniem. W naszym przykładzie mamy ją graficie, podobnie jak zapiętke. Ciemny turkus na pięcie i kilku innych akcentach w tym kolorze domykają temat.

Z kolei biegówki Premier Road Plus Vi nadchodzą z szaro beżową siateczką, którą dopełniają niebiesko granatowe panele i elementy. W tym przypadku widzimy więcej srebrnych akcentów, a całość spoczywa brązowej podeszwie.

Oprócz samych butów w kolekcji na tegoroczną wiosnę i lato pojawi się oczywiście odzież. Widzimy tu lekkie kurtki z kapturem, dopasowane do nich dresowe spodnie, a także bluzy z kapturem, longsleeve’y, kamizelki oraz rozpinane bluzy. Zabarwiono je na kolor czarny, beżowy, a także zielony i biały.

Projekt Reebok EightyOne na tegoroczną wiosnę z butami Reebok Club C Stomper oraz Reebok Premier Road Plus Vi pojawi się 15 marca na rynku azjatyckim. Trzymamy kciuki za tym, żeby w polskim sklepie Reebok pojawił się równie szybko.

lookbook reebok eightyone ss21 1 lookbook reebok eightyone ss21 2 lookbook reebok eightyone ss21 3 lookbook reebok eightyone ss21 4 lookbook reebok eightyone ss21 5 lookbook reebok eightyone ss21 6 lookbook reebok eightyone ss21 7 lookbook reebok eightyone ss21 8 lookbook reebok eightyone ss21 9 lookbook reebok eightyone ss21 10 lookbook reebok eightyone ss21 11 lookbook reebok eightyone ss21 12 lookbook reebok eightyone ss21 13 lookbook reebok eightyone ss21 14 lookbook reebok eightyone ss21 15 lookbook reebok eightyone ss21 16

- Reklama -Nike Blazer
- Reklama -The Illest Instagram

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: