- Reklama -NikeNike

Oto lookbook ze wspólną kolekcją Reese Cooper x Levi’s

Przy tej parze – Reese Cooper x Levi’s – możemy śmiało powiedzieć, że to 'match made in heaven’. A na potwierdzenie naszych słów mamy dla Was lookbook z ich wspólną kolekcją, który znajdziecie w dalszej części wpisu.

Ich świeża kolekcja składa się z dziesięciu części garderoby, od jeansów po katany, bluzy z kapturem i t-shirty.

Kolaboracja koncentruje się na przedstawieniu propozycji inspirowanych odzieżą roboczą, w tym klasycznej katany Trucker Type II i jeansów o prostym kroju ze wzmocnionymi szwami, dostępnych w kolorze zielonym lub złamanej bieli. Natomiast bluzy zostały dopieszczone grafikami i napisami przeniesionymi z kultowych metek i oznaczeń. Rzecz jasna nie braknie charakterystycznej dla Coopera klamry czy drobnego napisu RCI.

Dla Reese’a jednym z najważniejszych aspektów w tym przedsięwzięciu było wykorzystanie zrównoważonych materiałów. W tym celu wszystkie ubrania są wykonane z bawełny konopnej, w której przędza konopna jest przetwarzana, aby była tak miękka i wygodna jak tradycyjna bawełna lub bawełna organiczna.

Poświęćcie te kilka chwil i zerknijcie na poniższa galerię, która przedstawia rezultat współpracy na linii Reese Cooper x Levi’s. 

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: