- Reklama -NikeNike

Oto biegowa kolekcja Reigning Champ autorstwa Ryana Willmsa

Kanadyjski brand Reigning Champ powraca do nas z kolejnymi propozycjami. Poniżej znajdziecie lookbook z biegową kolekcją, za którą odpowiadał Ryan Willms.

Kolekcja została stworzona z myślą o górach i szlakach, skupia się na znaczącym ruchu na świeżym powietrzu. Specjalnie barwione topy i warstwy techniczne, funkcjonalne nakrycia głowy i buty zapewniają modułowy system obejmujący wszystkie elementy potrzebne do biegania na szlaku.

W kolekcji zastosowano mieszankę Copper Jersey, Merino Jersey, Lightweight Fleece i Stretch Nylon. Do tego dochodzą nakrycia głowy zaprojektowane we współpracy z Ciele Athletics i specjalna edycja butów biegowych stworzonych z Altra Running.

Paleta barw obejmuje sprane indygo, głęboki granat i tie-dye, które odzwierciedlają niebieskie odcienie górskiego krajobrazu, różne odcienie na różnych wysokościach i sposób, w jaki kolor zmienia się w świetle słonecznym.

Nowości z biegowej kolekcji Reigning Champ są już do kupienia w ich sklepie online. Zanim się tam udacie to sprawdźcie poniższe zdjęcia.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: