To jak rozwija się i tworzy kanadyjski brand Reigning Champ strasznie mi się podoba, cały czas utrzymują swój poziom, klimat i otoczkę. Nie ma tu udziwnień, pomysłów z czapki czy tandetnych chwytów marketingowych.

Dziś mamy przyjemność zaprezentować Wam ich najnowszą kolekcję na sezon jesienny i zimowy bieżącego roku. Ekipa z Vancouver w Kanadzie przygotowała jak zawsze stonowaną kolekcję bez zbędnych grafik i brandingu, czyste i schludne projekty nadchodzą w kolorze białym, oliwkowym oraz czarnym i szarym. W ofercie znajdziecie standardowe pozycje takie jak spodnie dresowe, bluzy rozpinane, zwykłe oraz z kapturem, a także szorty i lekką kurtkę.

Zapoznaj się z poniższymi zdjęciami i jak coś to śmiało uderzaj do sklepu Reiging Champ, ponieważ kolekcja jest już dostępna.

LOOKBOOK REIGNING CHAMP (JESIEN:ZIMA 2016)-1 LOOKBOOK REIGNING CHAMP (JESIEN:ZIMA 2016)-2 LOOKBOOK REIGNING CHAMP (JESIEN:ZIMA 2016)-3 LOOKBOOK REIGNING CHAMP (JESIEN:ZIMA 2016)-4 LOOKBOOK REIGNING CHAMP (JESIEN:ZIMA 2016)-5 LOOKBOOK REIGNING CHAMP (JESIEN:ZIMA 2016)-6 LOOKBOOK REIGNING CHAMP (JESIEN:ZIMA 2016)-7

Reklama
air jordan