- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylStreetwearWiosenna kolekcja Richardson odnosi się do ostatnich 20 lat magazynu

Wiosenna kolekcja Richardson odnosi się do ostatnich 20 lat magazynu

Richardson Magazine i ich marka odzieżowa Richardson na potrzeby świeżej, wiosennej kolekcji sięgają po inspirację do ostatnich dwudziestu lat funkcjonowania magazynu. W dalszej części sprawdzicie owoce ich pracy.

Elementem wyróżniającym się z kolekcji jest bezsprzenie kurtka bamberka MA-1 w kolorze czarnym i brandingiem w odcieniach samej kurtki, który pojawia się nie tylko na piersi, ale również na plecach. Jej strona wewnętrzna jest w charakterystycznej pomarańczy, ale dodatkowo umieszczono na niej okładki ich pierwszych magazynów. Obok tego wychodzi kamizelka oraz robocze spodnie w jasnej szarości i czerni. W ich towarzystwie zobaczymy jeszcze koszulę z wytrzymałego materiału.

Jeśli chodzi o dodatki i akcesoria to pośród nowości zobaczycie karabińczyk, czapki z daszkiem i etykietą na przodzie, a także szelki orabydowane nazwą marki w kontrastowym kolorze.

Zanim udacie się do internetowego sklepu Richardson na spokojnie zapoznajcie się z poniższymi fotografiami. Premiera kolekcji ustawiona jest na 18 lutego.

lookbook richardson sp21 1 lookbook richardson sp21 2 lookbook richardson sp21 3 lookbook richardson sp21 4 lookbook richardson sp21 5 lookbook richardson sp21 6 lookbook richardson sp21 7 lookbook richardson sp21 8 lookbook richardson sp21 9 lookbook richardson sp21 10 lookbook richardson sp21 11 lookbook richardson sp21 12 lookbook richardson sp21 13 lookbook richardson sp21 14 lookbook richardson sp21 15

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: