- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylStreetwearROKIT zapoznaje nas ze swoją zimową kolekcją na 2019 rok

ROKIT zapoznaje nas ze swoją zimową kolekcją na 2019 rok

Na potrzeby sezonu zimowego marka ROKIT przedstawia nowy lookbook “Public Domain” i towarzyszące mu video przedstawiający ich świeżą kolekcję na nadchodzące tygodnie.

Pierwsza dostawa ze świeżej kolekcji odzwierciedla miejski styl życia z lat 90-tych i oddaje hołd wpływowi Notorious B.I.G. na hip hop. Teksty rapera pojawiają się między innymi na bluzach i koszulkach, a także na kilku innych pozycjach. Prezentowana poniżej kolekcja łączy stylistykę koszykówki z hip-hopową estetyką i współczesną modą uliczną. Świeża porcja nowości obejmuje kurtki puchowe, kurtki z zapięciem pod szyją, a także bluzy i koszulki z długim rękawem w kontrastowej czerwono-czarnej kolorystyce. Oprócz napisów z nazwą marki czy wspomnianych wyżej tekstów utworów zobaczymy tu również grafikę przedstawiającą kosz pochłonięty płomieniami, który pojawia się na kilku pozycjach.

Zresztą sami obadajcie poniżej wklejone zdjęcia oraz krótkie video. Nowości od ROKIT są już do zgarnięcia z ich sklepu online.

lookbook rokit ho19 1 lookbook rokit ho19 2 lookbook rokit ho19 3 lookbook rokit ho19 4 lookbook rokit ho19 5 lookbook rokit ho19 6 lookbook rokit ho19 7

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: