Mieszcząca się na co dzień w Mieście Aniołów, marka ROKIT udała się w długą wyprawę, bo aż do Japonii, by stworzyć tam świeży materiał promocyjny, który w jak najlepszy sposób przedstawi kolekcję, zatytułowaną Above the Rim. Zanim jednak przejdziemy do pełnej charakterystyki asortymentu to warto dodać, że załączone fotografię naprawdę robią robotę – wystarczy, że przedstawiają japońskie ulice i już można poczuć tę świetną atmosferę!

Natomiast, jeśli chodzi o sam zestaw odzieżowy to również daje radę. Na wyróżnienie zasługują kurtki, dostępne w kilku wariantach kolorystycznych. Nam przypadło do gustu czerwone wydanie, wyposażone w pomarańczową ogromną krupę, umieszczoną w okolicy klatki piersiowej. Do tego dochodzą koszulki a także bluzy, które możemy podzielić na hoodie i crewnecki. Uzupełnieniem stawki są czapki z daszkiem.

Co do dostępności tych produktów to oczywiście wszystko zgarniecie na oficjalnej stronie internetowej ROKIT.

rokit-spring-2016-collection-2 rokit-spring-2016-collection-3 rokit-spring-2016-collection-4 rokit-spring-2016-collection-5 rokit-spring-2016-collection-6 rokit-spring-2016-collection-7 rokit-spring-2016-collection-8 rokit-spring-2016-collection-9 rokit-spring-2016-collection-10

Reklama
air jordan