- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylStreetwearROKIT przedstawia swoją letnią kolekcję na 2020 rok

ROKIT przedstawia swoją letnią kolekcję na 2020 rok

Wracamy do marki ROKIT, po prezentacji ich kolaboracji z Converse, teraz zapoznamy Was z lookbookiem „Oh! Sweet Nuthin’”, który nawiązuje do hitu The Velvet Underground z 1970 roku.

Kolekcja trafnie odnosi się do dzisiejszej trudnej sytuacji, wykorzystując kolory, grafiki i hasła, które nawiązują do poczucia eskapizmu znalezionego podczas kilkutygodniowej samoizolacji.

W rezultacie kalifornijski brand dostarcza takie propozycje jak t-shirt „Who Loves The Sun?”, który nawiązuje do piosenki The Velvet Underground o tej samej nazwie, a także do tęsknoty za wyjściem na zewnątrz. Do tego dochodzą maski na twarz z napisem „I don’t know what day it is either”. Kolejnym odniesieniem do zespołu TVU jest koszulka z tracklistą z albumu „Loaded” czy grafika z postacią palącego Lou Reeda. Dopełnieniem kolekcji jest koszulka, która powraca do obecnych czasów, która przedstawia płomienie i Ziemię z frazą „Shit Happens”.

Cała sesja zdjęciowa oraz krótkie video, które również umieszczamy poniżej, powstały w jednym pokoju co świetnie oddaje klimat obecnych czasów.

Jeśli coś wpadnie Wam w oko to nowości od ROKIT szukajcie w ich sklepie online.

lookbook rokit su20 1 lookbook rokit su20 2 lookbook rokit su20 3 lookbook rokit su20 4 lookbook rokit su20 5 lookbook rokit su20 6 lookbook rokit su20 7 lookbook rokit su20 8 lookbook rokit su20 9 lookbook rokit su20 10 lookbook rokit su20 12

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: