- Reklama -NikeNike

Sage Nation zdradza jak będą wyglądały nowości na drugą połowę 2022 roku

Sage Nation to młodziutki brand, który został założony w 2019 roku. Zresztą sami pisaliśmy o ich debiutanckiej kolekcji kilka sezonów temu. Dziś powracamy do brytyjskiego brandu za sprawą ich nadchodzącej jesienno zimowej kolekcji na drugą połowę 2022 roku.

Marka łącząca kulturę krajów, z których się wywodzi: Japonii i Wielkiej Brytanii, w dalszym stopniu jest uczciwa wobec siebie i nie podąża ślepo za trendami. W nadchodzącej kolekcji doświadczymy japońskiego minimalizmu z brytyjską elegancją.

W rezultacie widzimy wiele obszernych fasonów w postaci spodni, koszul, odzieży wierzchniej i dzianin, które są ergonomicznie zaprojektowane. Pomimo stonowanej palety barw udało się zaakcentować wyjątkowość i odmienność marki poprzez kroje, przeszycia i zastosowane rozwiązania. Widzimy chociażby wycięte miejsca na łociach, gdzie zazwyczaj widzimy dodatkowe łaty. Przy szerokich nogawkach zastosowano dodatkowe panele materiału, które nadają im charakteru i jednocześnie służą na swego rodzaju kieszenie. Nie wspominając już na świetnych przeszyciach na kamizelkach czy o plisowanych spodniach.

Mało tego, marka stara się zaskoczyć również poprzez materiały. Zauważycie tu chociażby  Seersucker, ciężką brytyjską wełną, Swiss Ventile® i nylon z recyklingu, które stanowią konstrukcję wielu elementów.

Po nowości od Sage Nation najlepiej udać się do ich własnego sklepu online. Poszczególne propozycje, które zobaczycie w poniższej galerii pojawią się w drugiej połowie roku.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: