- Reklama -NikeNike

Samsøe Samsøe zapowiada swoją jesienno zimową kolekcję

Aż trudno w to uwierzy, ale skandynawski brand Samsøe Samsøe obchodzi w tym roku swoje 30 lecie. Przez te wszystkie lata trzymali dobrze znany poziom, ale jednocześnie rozwijali się w odpowiednim kierunku. Kolejnym krokiem w przód ma być nadchodząca kolekcja „Future Vision” na sezon jesień/zima 2023.

Projektanci duńskiej marki serwują nam połączenie stylów i czasów. Z jednej strony mamy klasyczne płaszcze, a z drugiej swobodne nylonowe propozycje. Do tego dochodzą spodnie robocze i jasne jeansy, a tuż obok mamy kurtki puchówki i skórzane rozwiązania.

„Nasza kolekcja jesienno-zimowa to nasza interpretacja przyszłości – hołd dla czasu, w którym wkrótce będziemy żyć z nutą nostalgii” – powiedziała szefowa działu odzieży męskiej Gitte Wetter.

„Ubrania są klasyczne, ale ich połączenie jest sprzeczne, co czyni je ekscytującymi i nowymi”.

Poszczególne elementy nadchodzącej kolekcji są stonowane w konstrukcji, ale zmieniają swój charakter dzięki zestawieniu w danej stylizacji.

Ogólnie rzecz biorąc, kolekcja ma stonowaną paletę kolorów z odcieniami brązu, czerni, srebra, kamiennego błękitu i łupkowej szarości

Zatem zapoznajcie się z poniższa galerią i poznajcie bliżej zbliżające się propozycje Samsøe Samsøe. 

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: