- Reklama -Nike Air MaxNike Air Max

Satisfy wypuściło biegową kolekcję zatytułowaną „Trialism”

Paryska ekipa Satisfy wypuściła właśnie kolejną interesującą kolekcję odzieży do biegania. Poprzez poniższe zdjęcia poznacie bliżej zestaw „Trialism”, który został podzielony na pięć typologii, z których każdy odnosi się do innego typu „osoby zorientowanej na outdoor”.

O kolekcji Satisfy mówi:

„Podobnie jak test osobowości dla biegaczy, każdy z naszych typów nosi określone kombinacje sprzętu Satisfy, które najlepiej pasują do konkretnego „trailizmu” lub outdoorowej filozofii.

Trailizm pokazuje, jak czasami to nie podróż dyktuje nasze potrzeby. Czasem podróż materializuje się, gdy masz najlepszy sprzęt. Sprzęt to kanwa przygody”.

Mamy zatem postać o nazwie 'Psychonaut’, którego strój wygląda jakby szykował się do apokalipsy, albo do biegu wysokim terenie. Co jest prawdą? Tego nikt nie wie.

Jego odzież powstała z zestawu tkanin i włókien, które termoregulują zarówno w gorących, jak i chłodnych warunkach. Do tego są pojemne by zabrać ze sobą przekąski i wodę.

Następny jest 'Speed Freak’, który poświęca nawodnienie i odżywienie w imię szybkości.

Zarówno podkoszulek, jak i powłoka spodenek są wykonane z ultralekkiej tkaniny. Dodatkowo zapewniają maksymalną oddychalność i szybsze schnięcie.

Trzecią postacią jest 'Long Paul Trucker’, który wyposażony jest na długie i bardzo wolne dystanse. Dla niego prędkość nie ma znaczenia.

Dla tego rodzaju wędrowca nakładanie warstw ma kluczowe znaczenie, ponieważ ogólnie wolniejsze tempo nie generuje tak dużej ilości ciepła ciała. Istotne jest, aby zestaw był jak najlżejszy i modułowy.

Przyszła pora poznać zestaw 'Crustbustera’, czyli doświadczonego podróżnika, który dobrze wie czego potrzebuje.

Dla niego zaprojektowano legginsy, które są jak kamizelka hydratacyjna dla Twoich nóg. Te półpończochy są jednocześnie lekkie i wytrzymałe. Ogólnie jego zestaw ma sprawiać, aby biegacz czuł się jak najbardziej swobodnie.

Ostatnią postać określono mianem 'Wildcard’. Czystą funkcjonalność poświęca się w imię osobowości. Na zewnątrz wydaje się, że ten typ biegacza nalega na złożenie oświadczenia.

Nowości z kolekcji Satisfy „Trialism” znajdziecie w ich sklepie online.

- Reklama -Nike Air MaxNike Air Max

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: