- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz

Oto zimowa kolekcja do biegania od Satisfy

Zima przedstawia szeroki zakres temperatur i warunków, w tym marznący deszcz, mocny wiatr i śnieg. Właśnie na takie warunki marka Satisfy przedstawia kolekcję odzieży do zimowych biegów.

Ich najnowszy pakiet zimowy składa się z gotowych na sezon zimowy ubrań i akcesoriów zaprojektowanych z myślą o ochronie przed żywiołami i komforcie oddychania. Bez względu na odległość, ukształtowanie terenu lub warunki, ich technologie tekstylne pomagają wyeliminować czynniki rozpraszające uwagę i zapewniają koncentrację podczas sesji biegowych.

Ubieranie się na zimno może być trudne. Jednak dzięki odpowiednim systemom warstw i sprzętowi nie musisz pozwalać, aby warunki dyktowały Twoją przygodę.

Jedną z ciekawszych nowości są między innymi spodnie PeaceShell™. Te outdoorowe spodnie o prostym kroju, które są odporne na różne warunki i style ruchu. Do tego dochodzą kominiarki oraz wiatrówki.

Ostatnia dostawa zestawu zimowego Satisfy zostanie wydana w ten piątek, 20 stycznia. Zajrzyjcie wtedy do ich sklepu online. Zawiera ona warstwy podstawowe, drugie i wierzchnie oraz nowe akcesoria.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: