- Reklama -NIkeNIke

Oakley oraz Satisfy wypuszczają biegową kolekcję

Z sezonu na sezon, biegowa marka Satisfy z Paryża rośnie w siłę i jest zapraszana do kolejnych kolaboracyjnych projektów. Dziś przedstawimy Wam efekty ich współpracy z kultowym brandem Oakley.

Pierwsza z dwóch części wspólnej serii ma koncentrować się na okularach, w szczególności na nowych wersjach popularnych okularów przeciwsłonecznych Oakley Re:SubZero. Będą one dostępne w dwóch wariantach kolorystycznych: przydymionym matowym różym oraz matowej czerni. Trzecia para pojawi się w drugiej dostawie.

Wspólna kolekcja odzieży biegowej pojawi się w dropie numer dwa. Obejmuje ona koszulkę MothTech, która wyróżnia się wentylacją i materiałem odprowadzającym wilgoć. Obok zobaczymy jeszcze koszulkę koszuli Satisfy Auralite Base Layer oraz spodnie Justice Cargo Half Tight z funkcjonalnymi kieszeniami cargo. Kolekcja zawiera również system PeaceShell Belted Short System i kapelusz przeciwsłoneczny.

Wspólna kolekcja Satisfy x Oakley pojawi się w dwóch częściach. Pierwszy drop w internetowych sklepach obu marek (link 1 oraz link 2) pojawi się 25 maja.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIkeNIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: